Kategorie
Klienci

Klienci na remonty mieszkań i domów

Firmy remontowo – budowlane, które działają w obszarze remontów mieszkań i domów z pewnością ucieszą się na fakt, że ZgarnijKlienta.pl ma dla nich klientów… i to dużo!

Nasz system oparty o sztuczną inteligencję, z niesamowitym powodzeniem znajduje klientów na usługi remontowo – budowlane, w szczególności remonty mieszkań / domów, dzięki czemu jeśli prowadzisz taką działalność, a już szczególnie jest ona stosunkowa świeża, masz możliwość szybkiego pozyskania nielimitowanej ilości klientów na remonty mieszkań czy domów. Z reguły są to kompleksowe remonty domów lub mieszkań, których świeża firma specjalizująca się w tej branży bardzo by pragnęła.

Zwykle klienci na remonty mieszkań, domów to bardzo ciężka grupa, ponieważ tutaj kluczową rolę odgrywają polecenia, ale nawet to nie eliminuje problemu z przestojami w zleceniach na tego typu usługi, dlatego też nasz system jest dla nowych firm z tego sektora jak i tych, które działają już od lat. Jeśli potrzebujesz klientów na remonty mieszkań lub domów to koniecznie zajrzyj tutaj i ich po prostu wyszukaj https://zgarnijklienta.pl

Dostarczamy najlepszych klientów, takich którzy płacą.

Przekonaj się sam!

Kategorie
Zwiększ sprzedaż

Pozyskiwanie klientów na szycie bielizny

Jeśli szyjesz bieliznę, a brakuje Ci klientów do Twojej działalności to jest to idealny artykuł dla Ciebie, ponieważ wiemy najlepiej jak to zmienić.

Ta branża większości osób mogłaby się wydawać niszowa, w końcu kto zajmuje się szyciem bielizny „na poważnie” i zarabia z tego dobre pieniądze? W dodatku często osoby zainteresowane tym tematem odpuszczają, ponieważ uważają że mała firma w branży szycia bielizny nie może odnieść sukcesu, ale zapewniam Cię – jest zupełnie inaczej.

Szycie bielizny to branża na której z pewnością da się zarobić i wbrew pozorom, pomimo tego że mogłoby wydawać się inaczej – my wiemy jak pozyskać klientów zainteresowanych szyciem bielizny. Większość młodych firm działających w branży szycia bielizny stawia na niszową gałąź tejże branży, mianowicie na szycie bielizny w dużych rozmiarach, często „na miarę”. Owszem, to było dobre ale do czasu. Dzisiaj za dużo tego powstało, ciężko jest przebić się stawiając na niszową gałąź szycia dużych rozmiarów bielizny. Konkurencja jest naprawdę spora.

Jak pozyskać klientów na szycie bielizny?

To proste! My takich klientów posiadamy i z doświadczenia wiemy, że te osoby nie chcą wcale szycia na miarę, a po prostu szycia bielizny niestandardowego. Dzięki temu klient, który szuka nie standardowego szycia bielizny (a zapewniam Cię że jest ich bardzo wielu) może do Ciebie dotrzeć.

Gotowy na nowych klientów?
Przejdź do wyszukania klientów w branży szycie bielizny klikając tutaj

Kategorie
Zwiększ sprzedaż

Jak pozyskać klienta na ubezpieczenie

Bardzo często firmy ubezpieczeniowe, a już szczególnie te nowe mają problem z pozyskaniem klienta do swojej firmy. W zasadzie nie ma się co dziwić – konkurencja w branży ubezpieczeń jest niesamowicie wysoka, ale… branża jest też opłacalna.

Co raz częściej spotykamy się z zapytaniami od naszych użytkowników, którzy prowadzą biznes związany z ubezpieczeniem. Najczęściej (ale to Was pewnie nie zdziwi) są to firmy, które szukają klientów na ubezpieczenia indywidualne i w zasadzie jak się szybko okazało – wbrew pozorom klientów również w tej branży nie brakuje. Problem jest w dotarciu do takich klientów. Nasza innowacyjna metoda pozyskiwania klientów na ubezpieczenia sprawdziła się również świetnie w tej branży. Naszym użytkowników oferujemy możliwość zakupu dowolnej ilości klientów do ich firmy. Najciekawsze jest to, że klienci w branży ubezpieczeń indywidualnych bardzo często wracają lub polecają te firmy. Czyli biznes skaluje się w oczach.

Zauważyliśmy też (z resztą często sami piszą do nas użytkownicy), że w ubezpieczeniach indywidualnych, klienci których dostarczymy do firm, które szukają klientów na swoje usługi w tym zakresie to osoby, które potrzebują indywidualnego podejścia „z uśmiechem” dlatego też wyszukując klienta na ubezpieczenia postawiliśmy właśnie na profesjonalną obsługę klienta i ludzkie podejście. Klienci w branży indywidualnych ubezpieczeń jak się okazało – rosną w oczach dlatego też sprzedając kontakty do klientów, liczymy że firmy potraktują klientów właśnie w ten sposób. Póki co świetnie to wychodzi!


Pozyskiwanie klientów na ubezpieczenia

Dla osoby / firmy, która dopiero rozkręca biznes ubezpieczeniowy (ale też i dla większych firm działających od lat) na pewno problemem jest brak klientów lub problem z ich pozyskaniem. Wychodząc na przeciw firmom ubezpieczeniowym, które stanęły przed tym problemem twarzą w twarz, na naszej platformie ZgarnijKlienta.pl wprowadziliśmy następujące branże:

Ubezpieczenia dla firm – czyli klientami w tej sytuacji są firmy (a nawet korporacje!), które szukają firmy od ubezpieczeń.

Ubezpieczenia grupowe – często firmy ubezpieczeniowe działające w tym zakresie mają poważny problem z pozyskaniem klienta na tego rodzaju ubezpieczenia. Dla nas to nie problem!

Ubezpieczenia indywidualne – choć wydawać by się mogło, że o klienta w tej branży jest niezwykle często to jest nieprawda! W tym zakresie mamy najwięcej klientów.

Ubezpieczenia pracowników – bardziej niszowy, ale też często wyszukiwany temat jeśli chodzi o ubezpieczenia. I choć tutaj nasi użytkownicy mają najmniejsze zapotrzebowanie na pozyskanie klienta, to jednak postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty również klientów, którzy chcą wykupić ubezpieczenia dla swoich pracowników.

Jeśli prowadzisz biznes ubezpieczeniowy i masz problem z klientami to koniecznie wyszukaj klientów do firmy już teraz.

Nasz system pokaże Ci ile na ten moment jesteśmy w stanie dostarczyć do Twojej firmy klientów, a to czy oni zapłacą czy nie zależne jest już tylko od Ciebie. Pamiętaj jednak o indywidualnym podejściu do klienta, odpowiedniej tonacji podczas rozmowy i o tym, aby przedstawiana przez Ciebie oferta była możliwie najbardziej dopasowana do danego klienta. Z pewnością taki klient poleci Twoje usługi i wróci!

Kategorie
Aktualności Zwiększ sprzedaż

Klienci na wyciągnięcie ręki

Brakuje Ci Klientów? Idealnie trafiłeś!

Innowacyjna platforma ZgarnijKlienta dostarczy Ci tylu klientów, ilu tylko potrzebujesz.

Innowacyjna platforma oparta na sztucznej inteligencji

Zgarnij Klienta to innowacyjna platforma oparta na sztucznej inteligencji. W parę sekund wyszuka specjalnie dla Ciebie spersonizowanych Klientów chętnych do podjęcia współpracy z Twoją firmą. Czy to nie brzmi zbyt idealnie?

Tak! Zgarnij Klienta jest to idealna wyszukiwarka klientów, która zapewni Ci za drobną opłatą kilkadziesiąt klientów. To od Ciebie będzie zależeć czy będą to jednorazowi Klienci czy stali 🙂

Zwiększ szansę na sprzedaż – zarabiaj więcej

Wszyscy Klienci potrzebują właśnie Twojej usługi , dzięki czemu zwiększasz szansę na sprzedaż swojej usługi lub produktu. Klienci do których otrzymujesz kontakt są chętni i gotowi zapłacić oraz podjąć współpracę ponieważ potrzebują akurat Ciebie jako wykonawcy.

Wiele branż Zgarnij Klienta

Nasza sztuczna inteligencja szuka, a następnie pozyskuje Klientów z wielu branż. Wystarczy ze wejdziesz na wyszukiwarkę klientów, wpiszesz swoje miasto i branże, a po kilku sekundach Zgarnij Klienta poinformuje Cię o ilości klientów, do których możesz wykupić dostęp.

Realni i skuteczni Klienci

W Zgarnij Klienta szanujemy Twój czas i Twoje pieniądze, dlatego nie tworzymy Tobie konkurencji! Raz pozyskany i wyszukany przez Ciebie Klient jest przekazywany tylko do Ciebie – nie przekazujemy Klientów nikomu innemu, dzięki czemu unikasz tak szerokiej na rynku konkurencji.

Pozyskiwanie Klientów dla firm jest przeważnie długotrwałe, kosztowne i trudne. W Zgarnij Klienta wyszukujesz i pozyskujesz Klientów szybko , wygodnie i bardzo małym kosztem, dlatego bardziej opłaca skorzystać ze Zgarnij Klienta niż z Agencji reklamowej.

Chwalimy się wysoką skutecznością. Aż 95% Klientów których Tobie dostarczamy korzystają z Twoich usług, a 90% zostaje z Tobą na dłużej. Opłaca się 🙂

Dzięki Zgarnij Klienta zwiększasz swoją sprzedaż, czyli zarabiasz więcej. Koszt zakupu Klientów zdecydowanie zwraca się około kilkadziesiąt razy!

Gwarancja jakości

Naszą platformę Zgarnij Klienta obsługuje firma informatyczna z 20 letnim doświadczeniem, dlatego masz pewność, że wszystko zadziała perfekcyjnie, a klienci są nie tylko realni, ale również skuteczni.

Wejdź na https://zgarnijklientów i sam się przekonaj o naszej skuteczności.

Kategorie
Aktualności Klienci

Mam dla Ciebie Klientów

Zgarnij Klienta

Zgarnij Klienta to innowacyjna platforma do pozyskiwania Klientów do Twojej firmy.

Platforma daje Ci ogromne możliwości. Jest to szansa na zwiększenie obrotów firmy. Nie musisz przejmować się trudnymi czasami w dobie pandemii , ponieważ w Zgarnij Klienta to My wyszukujemy Tobie Klientów, którzy później mogą zostać z Tobą na stałe.

Często zapewne zastanawiasz się skąd brać Klientów.

Klienci to kluczowy element w działaniu i dobrym rozwoju firmy bo czym by była firma bez klientów? Tak naprawdę tylko wpisem w CEIDG. Firma, która chce mieć obroty i zyski, musi mieć klientów. Ale to wiemy wszyscy. Co jednak, gdy firma ma problem z pozyskaniem klientów na swoje usługi lub produkty?

W takim wypadku najlepiej jest pozyskać Klientów dla Twojego biznesu za pośrednictwem portalu zgarnijklienta.pl , bez względu czy będzie to branża fotowoltaiki, czy transportu lub ubezpieczeń.

Platforma wyszukuje Klientów specjalnie dostosowanych do Twojej branży. Portal Zgarnij Klienta dostarcza Ci Klientów, którzy są zainteresowani dokładnie Twoją usługą, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą to osoby zdecydowane na podjęcie współpracy z Twoją firmą.

Platforma podczas, gdy zlecisz jej pozyskanie Klientów dla Twoich usług najpierw poinformuje Cię o ilości Klientów, do których możesz wykupić kontakty.

Zgarnij Klienta nie jest pośrednikiem, dlatego nie ma żadnych dodatkowych opłat za prowizję. Jest to bezpośrednia wyszukiwarka Klientów.

Zapraszamy na https://zgarnjklienta.pl